Wyślij wiadomość
aboutus

Guangzhou Rongxin Paper Packaging Co., Ltd.

Guangzhou Rongxin Paper Packaging Co., Ltd. Guangzhou Rongxin Paper Packaging Co., Ltd. Guangzhou Rongxin Paper Packaging Co., Ltd. Guangzhou Rongxin Paper Packaging Co., Ltd. Guangzhou Rongxin Paper Packaging Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: RONGXIN
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 3000000-3500000
Rok założenia: 2004
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

Guangzhou Rongxin Paper Packaging Co., Ltd. jest modelem biznesowym opakowań w Chinach.Mieliśmy zaszczyt obsługiwać wiele firm.Dzięki najbardziej zaawansowanej maszynie do produkcji płyt CPT, maszynie drukarskiej 4C, maszynie drukarskiej 5 + 1, maszynie kolorowej 6 + 1, maszynie kolorowej UV 7 + 1, może spełnić wymagania produkcyjne różnych produktów naszych klientów.Jeśli mamy szansę na współpracę, wierzymy, że zapewnimy Państwu dobrą jakość, rozsądną cenę produktów i usług!

Historia

  Nasza firma ma15 lat doświadczenia w drukowaniu i pakowaniu, drukowaniu i fabryce źródeł opakowań. Profesjonalny zespół projektowy do zapewnienia.Bezpłatna personalizacja próbki.Stwórz własne ekskluzywne opakowanie.W celu lepszego zaspokojenia potrzeb klientów i zaspokojenia potrzeb rozwoju rynku, obecnie "Rongxin Paper Packaging Co., Ltd."posiada nie tylko przestronną i jasną, rozsądnie rozmieszczoną halę produkcyjną, ale także szereg nowoczesnych linii produkcyjnych poligraficznych.Posiada najbardziej zaawansowaną maszynę do produkcji płyt CPT, maszynę drukarską 4C, maszynę drukarską 5 + 1, maszynę kolorową 6 + 1, maszynę kolorową UV 7 + 1 na świecie, która może spełnić wymagania produkcyjne naszych klientów dla różnych produktów.Posiada również kompletny zestaw urządzeń do obróbki końcowej i produkcyjnej, takich jak najbardziej zaawansowana automatyczna maszyna sztancująca, automatyczna maszyna do zakładania pudełek, polerowanie, nadplastyfikacja, szronienie UV, refrakcja, szyby chroniące środowisko itp. Na świecie.Jest w pełni wyposażony w warunki do masowej produkcji różnych wysokiej klasy produktów papierniczych, takich jak różnokolorowe pudełka do pakowania, eleganckie pudełka na prezenty, albumy ze zdjęciami, książki, kalendarze i torebki ręczne.Bezpieczna logistyka.

Usługa

   Guangzhou Rongxin Paper Packaging Co., Ltd. to kompleksowa firma zajmująca się pakowaniem i drukowaniem papieru, która integruje projektowanie, drukowanie, przetwarzanie końcowe i twardą oprawę.W celu zaspokojenia potrzeb rozwoju rynku, firma posiada szereg zaawansowanych urządzeń drukujących w tej samej branży.Jej produkty to głównie wysokiej klasy materiały drukowane, takie jak kolorowe pudełka do pakowania, torby papierowe, pudełka do butików, kalendarze biurkowe i ścienne.Firma nieprzerwanie dąży do „najpierw jakość, najpierw klient”. Celem utworzenia fabryki przyciągnęło dużą liczbę nowych i starych klientów.Ton najlepszyserwis pogwarancyjny,ciesz się idealnym zakupem.

Nasz zespół

Firmy pierwszej klasy muszą mieć pierwszorzędnych pracowników, dlatego „Guangzhou Rongxin” przywiązuje dużą wagę do budowania kultury korporacyjnej i szanuje humanitarne zarządzanie. Pracownicy firmy mogą nie tylko cieszyć się dobrym środowiskiem pracy i komfortowymi warunkami życia, ale co ważniejsze, firma zachęca pracowników do pozytywnego i aktywnego udziału w budowaniu kultury korporacyjnej oraz zachęca pracowników do jednoczenia się i wzajemnej pomocy w celu zwiększenia spójności Przedsiębiorstwo. Nie ma najdalszego, tylko dalej. „Guangzhou Rongxin” z pewnością będzie w stanie robić ciągłe postępy i jasno błyszczeć w przyszłości.

Szczegóły kontaktu